M8MX25HK4Y Panasonic Industrial Automation Sales
shin-G_ctlg_e_201604_B1-B62.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: MOTOR INDUCT 80MM 100V 25W
Написати відгук