M8RX20S4YS Panasonic Industrial Automation Sales
Compact_AC_Geared_Motor_Cat.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: MOTOR INDUCT 80MM 100V 20W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 200VAC
Size / Dimension: Square - 3.150" x 3.150" (80.00mm x 80.00mm)
Function: Standard
Type: AC Motor
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads
Power - Rated: 20W
Diameter - Shaft: 0.315" (8.00mm)
Mounting Hole Spacing: 3.701" (94.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 1.260" (32.00mm)
Написати відгук
Description: MOTOR INDUCT 80MM 100V 20W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 200VAC, Size / Dimension: Square - 3.150" x 3.150" (80.00mm x 80.00mm), Function: Standard, Type: AC Motor, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads, Power - Rated: 20W, Diameter - Shaft: 0.315" (8.00mm), Mounting Hole Spacing: 3.701" (94.00mm), Length - Shaft and Bearing: 1.260" (32.00mm).