M900A1-S4
M900A1-S4 Enteligent
Виробник: Enteligent
Description: NMAX RSD OPTIMIZER STAUBLI MC4
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.646" L x 4.409" W x 1.811" H (118.00mm x 112.00mm x 46.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Voltage @ Pmpp: 80 V
Current @ Pmpp: 12.5 A
Part Status: Active
Power (Watts) - Max: 900 W
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NMAX RSD OPTIMIZER STAUBLI MC4, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.646" L x 4.409" W x 1.811" H (118.00mm x 112.00mm x 46.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Voltage @ Pmpp: 80 V, Current @ Pmpp: 12.5 A, Part Status: Active, Power (Watts) - Max: 900 W.