M906-01I156.2500 Renesas Electronics Corporation
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC VCSO 156.2500MHZ LVPECL
Packaging: Tube
Package / Case: 36-CLCC
Size / Dimension: 0.354" L x 0.354" W (9.00mm x 9.00mm)
Type: VCSO (SAW)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.110" (2.79mm)
Frequency: 156.25 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCSO 156.2500MHZ LVPECL, Packaging: Tube, Package / Case: 36-CLCC, Size / Dimension: 0.354" L x 0.354" W (9.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Type: VCSO (SAW), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.110" (2.79mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.