M91Z60GK4GGA Panasonic Industrial Automation Sales
shin-G_ctlg_e_201604.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: MOTOR INDUCT 90MM 100V 60W
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук