M9MX40GK4CGA
M9MX40GK4CGA Panasonic Industrial Automation Sales
Compact_AC_Geared_Motor_Cat.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 380, 400VAC
Size / Dimension: Square - 3.540" x 3.540" (90.00mm x 90.00mm)
Function: Standard
RPM: 1350 RPM
Type: AC Motor
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Connector
Power - Rated: 40W
Mounting Hole Spacing: 4.094" (104.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.504" (12.80mm)
Torque - Rated (oz-in / mNm): 39.65 / 280
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 380, 400VAC, Size / Dimension: Square - 3.540" x 3.540" (90.00mm x 90.00mm), Function: Standard, RPM: 1350 RPM, Type: AC Motor, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Connector, Power - Rated: 40W, Mounting Hole Spacing: 4.094" (104.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.504" (12.80mm), Torque - Rated (oz-in / mNm): 39.65 / 280, Part Status: Active.