M9MZ90GK4YGA
M9MZ90GK4YGA Panasonic Industrial Automation Sales
Compact_AC_Geared_Motor_Cat.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: STANDARD MOTOR 1675 RPM 220V
Packaging: Box
Voltage - Rated: 220VAC
Size / Dimension: Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm)
Function: Standard
RPM: 1675 RPM
Type: AC Motor
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Connector
Power - Rated: 90W
Mounting Hole Spacing: 4.094" (104.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.079" (2.00mm)
Torque - Rated (oz-in / mNm): 72.22 / 510
Part Status: Active
Написати відгук
Description: STANDARD MOTOR 1675 RPM 220V, Packaging: Box, Voltage - Rated: 220VAC, Size / Dimension: Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm), Function: Standard, RPM: 1675 RPM, Type: AC Motor, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Connector, Power - Rated: 90W, Mounting Hole Spacing: 4.094" (104.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.079" (2.00mm), Torque - Rated (oz-in / mNm): 72.22 / 510, Part Status: Active.