M9MZ90SB4YGA Panasonic Industrial Automation Sales
Compact_AC_Geared_Motor_Cat.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: STANDARD MTR 1675 RPM 220/230V
Packaging: Box
Voltage - Rated: 220, 230VAC
Size / Dimension: Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm)
Function: Standard
RPM: 1675 RPM
Type: AC Motor
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads
Power - Rated: 90W
Diameter - Shaft: 0.433" (11.00mm)
Mounting Hole Spacing: 4.094" (104.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 1.457" (37.00mm)
Torque - Rated (oz-in / mNm): 72.22 / 510
Написати відгук
Description: STANDARD MTR 1675 RPM 220/230V, Packaging: Box, Voltage - Rated: 220, 230VAC, Size / Dimension: Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm), Function: Standard, RPM: 1675 RPM, Type: AC Motor, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads, Power - Rated: 90W, Diameter - Shaft: 0.433" (11.00mm), Mounting Hole Spacing: 4.094" (104.00mm), Length - Shaft and Bearing: 1.457" (37.00mm), Torque - Rated (oz-in / mNm): 72.22 / 510.