M9RZ90G4Y Panasonic Industrial Automation Sales
Compact_AC_Geared_Motor_Cat.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W
Packaging: Box
Voltage - Rated: 200VAC
Size / Dimension: Square - 3.540" x 3.540" (90.00mm x 90.00mm)
Function: Standard
RPM: 1475 RPM
Type: AC Motor
Operating Temperature: -10°C ~ 40°C
Termination Style: Wire Leads
Power - Rated: 90W
Mounting Hole Spacing: 4.094" (104.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.807" (20.50mm)
Torque - Rated (oz-in / mNm): 80.7 / 570
Написати відгук
Description: MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W, Packaging: Box, Voltage - Rated: 200VAC, Size / Dimension: Square - 3.540" x 3.540" (90.00mm x 90.00mm), Function: Standard, RPM: 1475 RPM, Type: AC Motor, Operating Temperature: -10°C ~ 40°C, Termination Style: Wire Leads, Power - Rated: 90W, Mounting Hole Spacing: 4.094" (104.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.807" (20.50mm), Torque - Rated (oz-in / mNm): 80.7 / 570.