Продукція > EPSON > MA-306 20.0000M-C0
MA-306 20.0000M-C0
MA-306 20.0000M-C0 EPSON
doc_check.php?dl=brief_MA-306&lang=en
Виробник: EPSON
Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SOJ, 5.50mm pitch
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.315" L x 0.126" W (8.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±50ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm)
Part Status: Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 20 MHz
Supplier Device Package: 4-SOJ
Написати відгук
Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SOJ, 5.50mm pitch, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.315" L x 0.126" W (8.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±50ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.100" (2.54mm), Part Status: Obsolete, ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 20 MHz, Supplier Device Package: 4-SOJ.