MA1.5KE8.2CA
MA1.5KE8.2CA Microchip Technology
9459-m1-5ke-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 7.02VWM 12.1V DO204AR
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AR, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 124A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.02V
Supplier Device Package: DO-204AR
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 7.79V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.1V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Part Status: Active
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 7.02VWM 12.1V DO204AR, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 124A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.02V, Supplier Device Package: DO-204AR, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 7.79V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.1V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MA1.5KE8.2CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA1.5KE8.2CA MA1.5KE8.2CA Виробник : Microchip Technology RF01008_rE-3442338.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 8.2V 5% 1500W bi