MA201A152GAA
MA201A152GAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 2% C0G.
Інші пропозиції MA201A152GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA201A152GAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 2% C0G