Продукція > AVX CORPORATION > MA201A821FAA-BULK
MA201A821FAA-BULK
MA201A821FAA-BULK AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 820PF 100V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF 1% C0G.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA201A821FAA-BULK MA201A821FAA-BULK Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 820pF 1% C0G