MA301A272GAA
MA301A272GAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2700PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 2% C0G.
Інші пропозиції MA301A272GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA301A272GAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 2% C0G