Продукція > AVX CORPORATION > MA301A332FAA-BULK
MA301A332FAA-BULK
MA301A332FAA-BULK AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 1% C0G.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA301A332FAA-BULK Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 1% C0G