MA301A332JAA
MA301A332JAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 5% C0G.
Інші пропозиції MA301A332JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA301A332JAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 5% C0G