MA302A561JAA
MA302A561JAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 560PF 200V NP0 AXIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 560pF 5% C0G.
Інші пропозиції MA302A561JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA302A561JAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 560pF 5% C0G