MA302A681KAA
MA302A681KAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 680PF 200V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 680pF 10% C0G.
Інші пропозиції MA302A681KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA302A681KAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 680pF 10% C0G