MA302C103KAA
MA302C103KAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 200V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.01uF 10% X7R.
Інші пропозиції MA302C103KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA302C103KAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.01uF 10% X7R