Продукція > AVX CORPORATION > MA305C104KAA-BULK
MA305C104KAA-BULK
MA305C104KAA-BULK AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA305C104KAA-BULK Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 10% X7R