MA3216-601T4
MA3216-601T4 Bourns Inc.
DS_118_MA_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Part Status: Obsolete
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.035" (0.90mm), Current Rating (Max): 100mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Part Status: Obsolete, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.