MA3J74200L
MA3J74200L Panasonic Electronic Components
MA3J742.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ARR SCHOTT 30V 30MA SMINI3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-85
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 1 ns
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30mA (DC)
Supplier Device Package: SMini3-F1
Operating Temperature - Junction: 125°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 30 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 30 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTT 30V 30MA SMINI3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-85, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 1 ns, Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30mA (DC), Supplier Device Package: SMini3-F1, Operating Temperature - Junction: 125°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 30 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 30 V.