Продукція > AVX CORPORATION > MA401A242GAA-BULK
MA401A242GAA-BULK
MA401A242GAA-BULK AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2400PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2400pF C0G(NP0) 2 %.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA401A242GAA-BULK Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2400pF 2% C0G
товару немає в наявності
MA401A242GAA-BULK MA401A242GAA-BULK Виробник : KYOCERA AVX AVX-MA-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2400pF C0G(NP0) 2 %