Продукція > AVX CORPORATION > MA401C104KAA-BULK
MA401C104KAA-BULK
MA401C104KAA-BULK AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA401C104KAA-BULK MA401C104KAA-BULK Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 10% X7R