MA401C563JAA
MA401C563JAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.056UF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.056uF 5% X7R.
Інші пропозиції MA401C563JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA401C563JAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.056uF 5% X7R
товару немає в наявності
MA401C563JAA MA401C563JAA Виробник : KYOCERA AVX AVX-MA-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .056uF X7R 5 %