MA405A102JAA
MA405A102JAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 50V NP0 AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF C0G (NP0) 5 %.
Інші пропозиції MA405A102JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA405A102JAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1000pF 5% C0G
товару немає в наявності
MA405A102JAA MA405A102JAA Виробник : KYOCERA AVX AVX-MA-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF C0G (NP0) 5 %