Продукція > AVX CORPORATION > MA405A103GAA-BULK
MA405A103GAA-BULK
MA405A103GAA-BULK AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 2% C0G.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA405A103GAA-BULK Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 2% C0G