MA405A103KAA
MA405A103KAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 10% C0G.
Інші пропозиції MA405A103KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA405A103KAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 10% C0G