MA405A123FAA
MA405A123FAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.012UF 50V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.012uF 1% C0G.
Інші пропозиції MA405A123FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA405A123FAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.012uF 1% C0G