MA405A392KAA
MA405A392KAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3900PF 50V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 3900pF 10% C0G.
Інші пропозиції MA405A392KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA405A392KAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 3900pF 10% C0G