MA405A472JAA
MA405A472JAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4700PF 50V NP0 AXIAL
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 4700pF 5% C0G.
Інші пропозиції MA405A472JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA405A472JAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 4700pF 5% C0G