Продукція > AVX CORPORATION > MA405C104MAA-BULK
MA405C104MAA-BULK
MA405C104MAA-BULK AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 20% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA405C104MAA-BULK Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 20% X7R