MA405C104MAA
MA405C104MAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 20% X7R.
Інші пропозиції MA405C104MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA405C104MAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 20% X7R