MA405C154JAA
MA405C154JAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 50V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 5% X7R.
Інші пропозиції MA405C154JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA405C154JAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 5% X7R