MA405C224MAA
MA405C224MAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 20 %.
Інші пропозиції MA405C224MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA405C224MAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 20% X7R
товару немає в наявності
MA405C224MAA MA405C224MAA Виробник : KYOCERA AVX AVX-MA-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 20 %