Продукція > KYOCERA AVX > MA501A103JAATR1
MA501A103JAATR1 KYOCERA AVX
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 5% C0G.
Інші пропозиції MA501A103JAATR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA501A103JAATR1 Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 5% C0G