MA501A303FAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.03UF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.03uF 1% C0G.
Інші пропозиції MA501A303FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA501A303FAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.03uF 1% C0G