MA501C334KAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R AXIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.33uF 10% X7R.
Інші пропозиції MA501C334KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA501C334KAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.33uF 10% X7R