MA502E104ZAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 200V Z5U AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.1uF Z5U.
Інші пропозиції MA502E104ZAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA502E104ZAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.1uF Z5U