Продукція > KYOCERA AVX > MA502E154MAATR1
MA502E154MAATR1 KYOCERA AVX
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.15UF 200V Z5U AXIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: Z5U
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.500" L (6.35mm x 12.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 10°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.15 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 200V Z5U AXIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: Z5U, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.500" L (6.35mm x 12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 10°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.15 µF.
Інші пропозиції MA502E154MAATR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA502E154MAATR1 MA502E154MAATR1 Виробник : AVX AVX_MA_Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.15 uF Z5U 20 %