MA505A103FAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 1% C0G.
Інші пропозиції MA505A103FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA505A103FAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 1% C0G