MA505A563JAATR1 AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.056UF 50V NP0 AXIAL
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.056uF 5% C0G.
Інші пропозиції MA505A563JAATR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA505A563JAATR1 Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.056uF 5% C0G