MA505C105MAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 20% X7R.
Інші пропозиції MA505C105MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA505C105MAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 20% X7R