MA505C474KAATR3 AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.47uF 10% X7R.
Інші пропозиції MA505C474KAATR3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA505C474KAATR3 Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.47uF 10% X7R