Продукція > EPSON > MA-506 7.3728M-C3: ROHS
MA-506 7.3728M-C3: ROHS EPSON
doc_check.php?dl=brief_MA-406_en.pdf
Виробник: EPSON
Description: CRYSTAL 7.3728 MHZ 18.0 PF SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MA-506 7.3728M-C3: ROHS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA-506 7.3728M-C3:RoHS MA-506 7.3728M-C3:RoHS Виробник : Epson Timing 1729522-465445.pdf Crystals 7.3428MHz 18pF 50ppm