MA5KP100A
MA5KP100A Microchip Technology
rf01010_rb.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC DO204AR
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AR, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 31A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Supplier Device Package: DO-204AR
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Part Status: Active
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC DO204AR, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 31A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: DO-204AR, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MA5KP100A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA5KP100A MA5KP100A Виробник : Microchip Technology rf01010_rb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 100V 5% 5000W uni