MA5KP12CA
MA5KP12CA Microchip Technology
9461-m5kp-pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 12V 19.9V DO204AR
Написати відгук
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 12V 5% 5000W bi.
Інші пропозиції MA5KP12CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA5KP12CA MA5KP12CA Виробник : Microchip Technology rf01010_rb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 12V 5% 5000W bi