MA5KP75A
MA5KP75A Microchip Technology
rf01010_rb.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 75VWM 121VC DO204AR
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AR, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 41A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 75V
Supplier Device Package: DO-204AR
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 83.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 121V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 75VWM 121VC DO204AR, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 41A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 75V, Supplier Device Package: DO-204AR, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 83.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 121V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MA5KP75A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA5KP75A MA5KP75A Виробник : Microchip Technology rf01010_rb-3442658.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 75V 5% 5000W uni