MA601A473JAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.047uF 5% C0G.
Інші пропозиції MA601A473JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA601A473JAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.047uF 5% C0G