MA601C105MAATR1 AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1UF 100V X7R AXIAL
на замовлення 17 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1uF 20% X7R.
Інші пропозиції MA601C105MAATR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA601C105MAATR1 Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1uF 20% X7R